SEIKLUSMÄNG "LUUREPATALJON" (pakume alates 2024.a. aprillist)


Osalejad jagatakse väiksemateks meeskondadeks. Iga meeskond saab spetsiifilise luureülesande ja/või nö vastutegevuse ülesande ning kontrollaja selle sooritamiseks. Osalejad õpivad tegema koostööd ja kamuflaaži, rakendama raadioside algtõdesid, kasutama NFC seadmeid ning kriisisituatsioonis ellujäämiseks olulisi otsuseid langetama.

Tingimused:
- Vähemalt 10 inimest grupis.
- Osalejatel on igas meeskonnas vähemalt üks orienteerumisoskusega inimene.

Küsi hinnapakkumist oma grupile: info(at)loodusseiklused.ee

Sunset Colors Missed Call Adventurous Sprit Phone Notification Facebook Post (1).png

MEESKONNATÖÖ SEIKLUS “NÄLJAMÄNGUD” (pakume alates 2021.a. suvest)

näljamängud medal.jpg

Kes teist on lugenud USA kirjaniku Suzanne Collinsi romaani "Näljamängud" või vaadanud samanimelist filmi? 

"Spoiler alert!" Tegu on postapokalüptilise fantaasiamaailmaga, kus inimesed vanuses 12-18.a. võistlevad elu ja surma peale teiste meelelahutuseks ning kui esmalt mõnel õnnestubki koostööd teha, siis hiljem seisab igaüks enda eest, sest võitjaid saab olla vaid üks! 

Meie "Näljamängud" nii ohtlikud ei ole ning võidab hoopis parim meeskond ehk oluline on koostöö, teiste aitamine ning eneseületus. Tegevus on sobilik kõikidele vanuses 7+ ning mängida on parim 10-30 osalejaga.

Seiklusmäng koosneb 5-st tegevusest. Iga tegevuse juures hindab meie instruktor osalejate sooritust punktisüsteemis. Iga tegevus imiteerib toiduotsinguid looduses - lisaks eneseületusele saab mängides ka loodusinfot.

Tundub huvitav? Broneeri oma ürituse ajakavasse 3 tundi ning võta meiega ühendust!

Seiklusmäng on hea kingitus sünnipäevaks, põnev tegevus asutuse suvepäevaks või sugulaste kokkutulekuks, kus erinevad perekonnad, sõpruskonnad või töörühmad meeskonnavaimu tugevdada või omavahel võiduvõttu teha tahavad. Riietuda tuleks mugavalt ja pigem sportlikult - saab mustaks ja märjaks!

näljamängud lendorav.jpg

näljamängud vibu.jpg

Võimalus tellida ka suuremale seltskonnale ning soovi korral viime seiklusmängu läbi üle Eesti. Meie koostööpartneri, Tauli Torupillitalus majutudes, teeme mängu soodsamalt.

Küsige julgelt pakkumist: info(at)loodusseiklused.ee