SEIKLUSMÄNG “NÄLJAMÄNGUD”

Seiklusrada Tartu loodusmaja pargis

Kogu pere seiklusmäng Tartu loodusmaja pargis, kus 150 minuti jooksul läbitakse koos instruktoriga 10-st elemendist koosnev seikluste jada, tugevdades koostöövaimu ja ühtekuuluvust ning kasvatades keskkonnateadlikkust ja omandades teadmisi loomade toitumisharjumustest. Ühiselt pannakse kokku nii pead, käed kui ka jalad, et osavalt ja targalt lahendada erinevaid füüsilist ja vaimset pingutust nõudvaid ülesandeid, kus pere vanimad saavad toetada pere noorimaid.

Seiklusmäng on hea kingitus sünnipäevaks, põnev tegevus asutuse suvepäevaks või sugulaste kokkutulekuks, kus erinevad perekonnad, sõpruskonnad või töörühmad meeskonnavaimu tugevdada või omavahel mõõtu võtta tahavad. Riietuda tuleks mugavalt ja pigem sportlikult.

Seiklusrada Tartu loodusmaja pargis

Seiklusmängu muudab eestlastele veel huvitavaks asjaolu, et “perekondade” tulemused avalikustatakse seiklusmängu TOP 10 nimekirjas mängu läbiviiva Loodusseiklused OÜ kodulehel. Soovi korral saab “perekond” tellida edaspidiseks ka teavituse, kui nende positsioon edetabelis muutub. Esikolmikus tasub püsida, sest parimaid tulemusi saavutanud perekondadele pakutakse aeg-ajalt priipääsmeid mõnele üritusele või kutsutakse neid testima uusi seiklusradu või matkamänge.

Osalejate arv: kuni 30 inimest

Kestus: kuni 3 tundi

Hind: 280€ (grupile kuni 15 inimest)

Hind: 550€ (grupile kuni 30 inimest)

Võimalus tellida ka suuremale seltskonnale ning soovi korral viime seiklusmängu läbi ka mujal. Selleks küsi julgelt pakkumist: info(at)loodusseiklused.ee