SEIKLUSMÄNG “NÄLJAMÄNGUD”

näljamängud medal.jpg

Seiklusmängu saab läbi viia nt Tartu loodusmaja pargis, Tauli Torupillitalu hoovis või mujal teile sobilikus kohas. Mäng kestab 3-4h (oleneb osalejate arvust), mille jooksul läbitakse koos instruktoriga 10-st elemendist koosnev seikluste jada, tugevdades koostöövaimu ja ühtekuuluvust ning kasvatades keskkonnateadlikkust ja omandades teadmisi loomade toitumisharjumustest. Ühiselt pannakse kokku nii pead, käed kui ka jalad, et osavalt ja targalt lahendada erinevaid füüsilist ja vaimset pingutust nõudvaid ülesandeid, kus pere vanimad saavad toetada pere noorimaid.

Seiklusmäng on hea kingitus sünnipäevaks, põnev tegevus asutuse suvepäevaks või sugulaste kokkutulekuks, kus erinevad perekonnad, sõpruskonnad või töörühmad meeskonnavaimu tugevdada või omavahel mõõtu võtta tahavad. Riietuda tuleks mugavalt ja pigem sportlikult.

näljamängud lendorav.jpg

 

Seiklusmängu muudab eestlastele veel huvitavaks asjaolu, et “perekondade” tulemused avalikustatakse seiklusmängu TOP 10 nimekirjas mängu läbiviiva Loodusseiklused OÜ kodulehel. Soovi korral saab “perekond” tellida edaspidiseks ka teavituse, kui nende positsioon edetabelis muutub. Esikolmikus tasub püsida, sest parimaid tulemusi saavutanud perekondadele pakutakse aeg-ajalt priipääsmeid mõnele üritusele või kutsutakse neid testima uusi seiklusradu või matkamänge.

näljamängud vibu.jpg

Osalejate arv: 10- 30 inimest

Kestus: kuni 3-4  tundi

Võimalus tellida ka suuremale seltskonnale ning soovi korral viime seiklusmängu läbi üle Eesti. 

Küsige julgelt pakkumist: info(at)loodusseiklused.ee