PIRET EVERT

Olen töötanud psühholoogina pea 10 aastat ja oman mitmekülgset töökogemust nii laste kui täiskasvanutega. Mul on suur huvi selle vastu, kuidas inimesed mõtlevad ja käituvad ning kuidas erinevaid olukordi lahendavad. Kui inimesed jäävad oma probleemidega üksi või mõni proovitud lahenduskäik ei sobi, tasub kindlasti pöörduda psühholoogi poole, et üheskoos muret tekitavatele teemadele koos lahendusi leida. 

2023.aastal abistan Loodusseiklused OÜ-d paarisuhete toetamiseks loodud koosolemisretkede planeerimisel - annan sisendit matka terapeutilise efekti saavutamiseks!

"Looduses valitseb harmoonia ja tasakaal ning sellises keskkonnas viibimisel on väga suur mõju inimese sisemisele tasakaalule ja iseenda paremale tunnetamisele. Juba pelgalt 15 minutine jalutuskäik metsas aitab vähendada stressi ja ärevuse tundemärke. Kujutage ette, millise positiivse laengu võib anda paaritunnine jalutuskäik koos põnevate ülesannetega. Juba niikuinii on metsas matkata tore, aga kui jututeemad otsa saavad või on mõnest teemast keeruline rääkida, siis Loodusseiklused aitavad!"

B36A8587.jpg

Olulised läbitud koolitused: