ROLLIMÄNGURETKED

Rollimänguretkel valib iga osaleja omale rolli ning püüab vastavalt oma uuele minale käituda. Retk on fusioon LARP, D&D, põgenemistoa, draamateose ja aardejahi komponentidest. See on ainulaadne - meie oma looming!

Kuigi iga retk on natuke erinev ja kohandatud vastavalt sihtgrupile, on allpool väike kokkuvõte välistudengitele Halloween'i ajal korraldatud 6-tunnilisest rollimänguretkest "Maagiline Mets". Jah, ka täiskasvanud mängivad - ja see on suurepärane! Suhtume mängimisse väga tõsiselt!

ROLLIMÄNGURETL "MAAGILINE METS" (pakume aastaringselt alates 2021.a.):

Osalejatele jagatakse rollikaardid ning igaüks kehastud oma fantaasiamaailma karakteriks, keda 3h kehastada saab. Kasutusele võetakse ka valik kostüüme ja dekoratsioone, et rolli kehastumine veel ägedam oleks. Kogu grupp saab ühe nö aardekaardi, mille järgi nad üheskoos rännakule asuvad (retkejuht kaasas). Rännaku jooksul toimub nii mõndagi: mõnel karakteril võib olla salajasi agendasid, mõnel aga võib juhtuda õnnetusi, mõned saavad kasutada oma erilisi võimeid, mõnede saatuse otsustab õnn. Kindel on see, et üheskoos tegutsedes on kõigil osalejatel võimalik "maagiline mets" elusalt läbida, rännakul kogetud "ehmatustest" üle olla ning kohatud maagilistelt tegelastelt abi saada.

Rännakusse oleme põiminud LARPide, aardejahtide, põgenemistubade ja giidiga loodusmatka eripära, köietööd ning seikluselemente. 

Tingimused:

- Minimaalne grupi suurus on 10 inimest.

2024. aastal alustame uuesti korraliste retkedega, aga kui sul on huvi oma meeskonnaga rollimänguretke proovida, siis kirjuta meile info(at)loodusseiklused.ee ja räägime võimalustest lähemalt.