Toomas Matisen

Olen alati nautinud looduses viibimist. Seikluslik eluviis sai alguse noorukieas, kui tekkis Eesti Skautide Ühinguga koostöös võimalus õppida köietööd ja seiklustegevust. Selle juurde kuulus ka ronimis- ja mägimatkamise koolitused.

Aastate jooksul olen aidanud korraldada seiklustegevust erinevatel matkadel ja üritustel üle Eesti. 

Matkamine ja seiklus on minu jaoks tegevus, mis võimaldab iseennast tundma õppida, läbi eneseületuse ja mugavustsoonist välja saamisega. Tahan, et rohkem inimesi seda kogeda saaks.

toomas profiil.jpg

Gedy Matisen

Iga-aastased seenel ja marjul käigud vanaemaga õpetasid mind loodusest lugu pidama ning innustasid loodusteadusi õppima. Sportliku matkamise vastu tekkis huvi juba 5-aastasena, kui esimest korda isaga rattamatkale kaasa sain. Teismelisena seiklesin Eestimaa metsades skautidega - seal kohtusin ka Toomasega! 

Matkade planeerimist, laagrite korraldamist, seiklusradade ja loodusprogrammide loomist, mägedes matkamist ning kaljul ja jääl ronimist olen õppinud erinevate asutuste ja klubide all. Nüüd tahan oma oskusi proovile panna ning loodusteaduste, matkamise ja seiklustegevuse vastu huvi tekitada rohkemates inimestes. Elu on seiklus!

Gedy profiilikas.jpg